Vi som arbetar här

Vårt huvudkontor ligger i Mörarp utanför Helsingborg. Här finns vår produktion där 12 personer arbetar för att försörja våra kunder och vår packavdelning med varor året om. I vår packavdelning arbetar 7 personer.
Vi har en stor variation på varor som kan packas hos oss och packar bland annat i bulk till industrikunder, 2,5 kg påsar till storhushåll och mindre påsar till konsument.

På vårt lager och utlastning arbetar 4 personer med att ta emot gods från våra leverantörer och lasta till våra kunder.

Huvudkontor Sverige

Wiveca
Wiveca Almgren
VD
Tel: +46 (0)732 072650
wiveca@magnihill.se
Fredrik1ny
Fredrik Almgren
Ekonomichef
Tel: +46 (0)732 072651
fredrik@magnihill.se
sandra
Sandra Englesson
Kvalitetschef
Tel: +46 (0)732 072660
sandra@magnihill.se
margareta_ny
Margareta Zimmerman
Försäljning
Tel: +46 (0)702 201435
margareta@magnihill.se
Daniel
Daniel Borg
Försäljning
Tel: +46 (0)732 072667
daniel@magnihill.se
Susanne1ny
Susanne Broberg
Order
Tel: +46 (0)732 072654
susanne@magnihill.se
jessica1
Jessica Malmgren
Planering/försäljning
Tel: +46 (0)732 072655
jessica@magnihill.se
 Lee1ny
Lee Hilding
Inköp
Tel: +46 (0)732 072653
lee@magnihill.se
 lotta4
Charlotta Lingwall
Marknadsföring/foto
Tel: +46 (0)733 228389
charlotta@magnihill.se
Sara
Sara Friberg
Ekonomi
Tel: +46 (0)732 072666
sara@magnihill.se
Johnny1ny
Johnny Persson
Produktionschef
Tel: +46 (0)732 072659
johnny@magnihill.se
Jassem1ny
Wofag Jassem
Produktionsledare
Tel: +46 (0)732 072657
jassem@magnihill.se
mika2
Mika Rissanen
Produktionsledare
Tel: +46 (0)732 072665
mika@magnihill.se

Roland Fransson
Odlingschef
Tel: +46 (0)732 072652
roland@magnihill.se
ralle
Rasmus Kjellberg
Lageradministratör
Tel: +46 (0)732 072662
rasmus@magnihill.se

 

Filial i Danmark


Lisbeth Vittrup
Divisionschef & Export
Tel: +45 66 17 75 69
Fax: +45 66 17 75 59
Mobil: +45 28 10 75 69
lisbeth@magnihill.se

Steen Grue
Säljare Foodservice
Tel: +45 20 98 75 69
steen@magnihill.dk
xx
xx