Kontakta oss

MAGNIHILL AB
Hjortvägen 61
S-253 55 MÖRARP
Sweden
VAT: SE556435461001
Phone: +46 (0)42 32 98 80

E-mail: info@magnihill.se
E-mail order: order@magnihill.se
E-mail fakturering leverantörer: invoice@magnihill.se
E-mail fakturering kunder: ekonomi@magnihill.se
E-mail kvalitets avdelningen: kvalitet@magnihill.se

Öppettider: Vi har öppet måndag – fredag mellan 08.00-16.00, med undantag för helgdagar.
Telefonväxeln är bemannad måndag – fredag mellan 08.30 – 12.00 och 12.30-16.00 med undantag för helgdagar.

Huvudkontor Sverige

Wiveca
Wiveca Almgren
VD
Tel: +46 (0)732 072650
wiveca@magnihill.se
Johnny1ny
Johnny Persson
Platschef
Tel: +46 (0)732 072659
johnny@magnihill.se
Fredrik1ny
Fredrik Almgren
Ekonomichef
Tel: +46 (0)732 072651
fredrik@magnihill.se
margareta_ny
Margareta Zimmerman
Försäljning Sverige Foodservice/Näthandel
Tel: +46 (0)702 201435
margareta@magnihill.se
Daniel
Daniel Borg
Försäljning Sverige Industri
Tel: +46 (0)732 072667
daniel@magnihill.se

Steen Grue
Försäljning Danmark
Tel: +45 20 98 75 69
steen@magnihill.dk
 lotta4
Charlotta Lingwall
Marknadskoordinator
Tel: +46 (0)732 072656
charlotta@magnihill.se
Susanne1ny
Susanne Broberg
Order
Tel: +46 (0)732 072654
susanne@magnihill.se

Jonas Larsson
Logistikchef
Tel: +46 (0)732 072668
jonas@magnihill.se

Pernilla Ardemalm
Inköp
Tel: +46 (0)732 072653
pernilla@magnihill.se
jessica1
Jessica Malmgren
Planering
Tel: +46 (0)732 072655
jessica@magnihill.se
Sara
Sara Friberg
Ekonomi
Tel: +46 (0)732 072666
sara@magnihill.se

Roland Fransson
Odlingschef
Tel: +46 (0)732 072652
roland@magnihill.se
Jassem1ny
Wofag Jassem
Produktionsledare
Tel: +46 (0)732 072657
jassem@magnihill.se
mika2
Mika Rissanen
Produktionsledare
Tel: +46 (0)732 072665
mika@magnihill.se
ralle
Rasmus Kjellberg
Lageradministratör
Tel: +46 (0)732 072662
rasmus@magnihill.se